HOME SPONSORS UITSLAGEN FOTO'S INSCHRIJVING
 

Memorial Rudy Landuyt 2011

Uitslagen Memorial Rudy Landuyt 2011

 

JURY : JUSTIN DAVIS – POPSTER STUD

 

VOORMIDDAG

 

Jaarlingen sectie A : nr 7 : BOLDERSHOF MOONLIGHT WILLEKE

2-Jarigen Sectie A : nr 11 : EEUWIGHEID’S ARMANI

3-Jarigen Sectie A : nr 13 : JESSICA

 

Jaarlingen sectie B : nr 16 : SMIDSHOEVEKE GOLDEN STAR

2-Jarigen sectie B : nr 18 : SHAMROCK SPLASH SHEILA

3-Jarigen sectie B : nr 19 : STOUGJESHOEVE DREAM CHYSTAL

 

Jaarlingen sectie C : nr 20 : PARC CLEOPATRA

2- Jarigen sectie C : nr 22 : PAUWHOF’S CHIQUITA

 

Jaarlingen sectie D : nr 23 : RHANWID BETSY

 

Jaarlingen sectie part-bred : nr 26 : WOLFENHOFS NESTA

3-Jarigen sectie part-bred : nr 27 : TERVAKE LADY OFF THE LEGEND

 

ALGEMEEN JEUGDKAMPIOENSCHAP

KAMPIOEN : NR 7 : BOLDERSHOF MOONLIGHT WILLEKE

RESERVE KAMPIOEN NR 18 : SHAMROCK SPLASH SHEILA

 

Leading Rein : nr 28 : BLACKHILL CHARISMA – Amazone : Imke Lodewijk

Bereden klasse sectie C/D : nr 30 : COBMELS SYNDOD HAF – Amazone : Maartje Elbers

First Ridden : nr 34 : JORIS – Ruiter : Lindert Vandevoorde

Bereden klasse -1.37m : nr 37 : VENUS – Amazone : Aude De Baets

Aangespannen klasse enkelspan : nr 38 : TERVAKE SPIDERMAN – Menner : Koen Notteboom

 

KAMPIOENSCHAP GEBRUIKSKLASSEN

KAMPIOEN : NR 37 : VENUS met amazone : AUDE DE BAETS

RESERVE KAMPIOEN : NR 38 : TERVAKE SPIDERMAN met menner KOEN NOTTEBOOM

 

NAMIDDAG

 

4-Jaar en oudere merries sectie A : nr 39 : PEELZICHTS MAICY

Veulens sectie A : nr 47 : BE A STAR KOOL

 

SECTIE KAMPIOENSCHAP SECTIE A

KAMPIOEN : NR 39 : PEELZICHTS MAICY

RESERVE KAMPIOEN : NR 41 : PAUWHOF’S JASMINE

 

4-Jaar en oudere merries sectie B : nr 49 : LAKEWAY’S MAY-FLOWER

Veulens sectie B : nr 54 : STOUGJESHOEVE GOLDEN PRINCE

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE B

KAMPIOEN : NR 49 : LAKEWAY’S MAY-FLOWER

RESERVE KAMPIOEN : NR 18 : SHAMROCK SPLASH SHEILA

 

 

4-Jaar en oudere merries sectie C : nr 56 : TWYFORD BRANDYSNAP

Veulens sectie C : nr 58 : THIRZA’S AMARETTO

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE C

KAMPIOEN : NR 58 : THIRZA’S AMARETTO

RESERVE KAMPIOEN : NR 20 : PARC CLEOPATRA

 

4-Jaar en oudere merries sectie D : nr 60 : RING ROSEBUD

Veulens sectie D : nr 64 : RING JACK

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE D

KAMPIOEN : NR 60 : RING ROSEBUD

RESERVE KAMPIOEN : NR 64 : RING JACK

 

Veulens sectie part-bred : nr 68 : THOLVELD SHY POPPY

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE PART-BRED

KAMPIOEN : NR 27 : TERVAKE LADY OFF THE LEGEND

RESERVE KAMPIOEN : NR 68 : THOLVELD SHY POPPY

 

VEULENKAMPIOENSCHAP

KAMPIOEN : NR 64 : RING JACK

RESERVE KAMPIOEN : NR 58 : THIRZA’S AMARETTO

 

DAGKAMPIOENSCHAP

DAGKAMPIOEN : NR 39 : PEELZICHT’S MAICY

RESERVE DAGKAMPIOEN : NR 60 : RING ROSEBUD

 

BEST YOUNG HANDLER : DION DE BRUYN MET ANOUK

BEST HANDLER : KRISTOF BELLEFROID                     

 
 
Memorial Rudy Landuyt info@staltervake.be