HOME SPONSORS UITSLAGEN FOTO'S INSCHRIJVING
 

Memorial Rudy Landuyt 2012

Memorial Rudy Landuyt 2012

 

JURY :  PAUL RATCLIFF - RAMSHILL STUD

 

VOORMIDDAG

 

Jaarlingen sectie A : BOLDERSHOF KATO - De Croock Alex

2-Jarigen Sectie A :  BOLDERSHOF MOONLIGHT WILLEKE - De Croock Alex

3-Jarigen Sectie A :  BOLDERSHOF LOTTE - Vercauteren Mieke

 

Jaarlingen sectie B : LAURIERHOF TORNADO - Dierick Ben

2-Jarigen sectie B : ADAGIO DE L'AURORE - Delaitre Ingrid

3-Jarigen sectie B : SHAMROCK SPLASH SHEILA - Vervaeck Mario

 

Jaarlingen sectie C : -

2- Jarigen sectie C : TERVAKE TOTILAS - Tuypens Stefaan

3- Jarigen sectie C : -

 

Jaarlingen sectie D : -

2-Jarigen sectie D : -

3-jarigen sectie D : EMRYS MADDOX - M.J. Broekman

 

Jaarlingen sectie part-bred : -

2-jarigen sectie part-bred : -

3-Jarigen sectie part-bred : -

 

ALGEMEEN JEUGDKAMPIOENSCHAP

KAMPIOEN : ADAGIO DE L'AURORE - Delaitre Ingrid

RESERVE KAMPIOEN : BOLDERSHOF MOONLIGHT WILLEKE - De Croock Alex

 

Leading Rein : WITHOF FLOWER - Amazone : Scheers Kaatje

Bereden klasse sectie C/D : SUBLIME SPONTE - Ruiter : Stefan Ysewyn

First Ridden : TERVAKE CARUSO - Amazone : Kiara Daenekint

Bereden klasse -1.37m : TERVAKE CARUSO - Amazone : Kiara Daenekint

Aangespannen klasse enkelspan : TERVAKE SPIDERMAN - Menner : Koen Notteboom

 

KAMPIOENSCHAP GEBRUIKSKLASSEN

KAMPIOEN : TERVAKE SPIDERMAN - Menner : Koen Notteboom

RESERVE KAMPIOEN : VINKENHOVE STAVROS - Amazone : Jolien Poels

 

NAMIDDAG

 

4-Jaar en oudere merries sectie A : BOLDERSHOF ANGEL - De Croock Alex

Veulens sectie A : AWYDD JADE'S - Francke A.

Hengsten sectie A : RIVALDO - A. De Geus

 

SECTIE KAMPIOENSCHAP SECTIE A

KAMPIOEN : BOLDERSHOF MOONLIGHT WILLEKE - De Croock Alex

RESERVE KAMPIOEN : BOLDERSHOF ANGEL - De Croock Alex

 

4-Jaar en oudere merries sectie B : MILLWOOD MAGGARITTA - Fam. Hoeke

Veulens sectie B : HOEKHORST LORD OFF THE DANCE - Fam. Hoeke

Hengsten sectie B : TIJD VLIJT'S IMPALA - Dierick Ben

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE B

KAMPIOEN : ADAGIO DE L'AURORE - Delaitre Ingrid

RESERVE KAMPIOEN MILLWOOD MAGGARITTA - Fam. Hoeke

 

4-Jaar en oudere merries sectie C : BASSWOOD SUMMER - Kint Willy

Veulens sectie C : PAUWHOF'S CLASSICO - Kint Willy

Hengsten sectie C : DYNOD PRINCE - Cuypers Diederik

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE C

KAMPIOEN : TERVAKE TOTILAS - Tuypens Stefaan

RESERVE KAMPIOEN : BASSWOOD SUMMER - Kint Willy

 

4-Jaar en oudere merries sectie D : RING ROSEBUD - Van Kerschaever Kurt

Veulens sectie D : EELVELDE THE BACHELOR - Notteboom Tom

Hengsten sectie D : SUBLIME SPONTE - Stefan Ysewyn

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE D

KAMPIOEN : RING ROSEBUD - Van Kerschaever Kurt

RESERVE KAMPIOEN : GWENLLAN BETH - Notteboom Tom

 

4-Jaar en oudere merries sectie PB : TERVAKE LADY OFF THE LEGEND - Fam. Reybroek - Maenhout

Veulens sectie PB : WOLFENHOFS EURYDICE - Lauwereins Christelle

Hengsten sectie PB : VINKENHOVE STAVROS - Boone Patrick

 

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE PART-BRED

KAMPIOEN : VINKENHOVE STAVROS - Boone Patrick

RESERVE KAMPIOEN : WOLFENHOFS EURYDICE - Lauwereins Christelle

 

VEULENKAMPIOENSCHAP

KAMPIOEN : WOLFENHOFS EURYDICE - Lauwereins Christelle

RESERVE KAMPIOEN : HOEKHORST LORD OFF THE DANCE - Fam. Hoeke

 

DAGKAMPIOENSCHAP

DAGKAMPIOEN : ADAGIO DE L'AURORE - Delaitre Ingrid (FRANKRIJK)

RESERVE DAGKAMPIOEN : BOLDERSHOF MOONLIGHT WILLEKE - De Croock Alex (ADEGEM)

 

BEST YOUNG HANDLER : DION DE BRUYN - NEDERLAND

BEST HANDLER : MARIO VERVAECK - MALDEGEM

 

DAGKAMPIOEN NIET-STAMBOEK PONY -1.00 M : TORNADO - Vervaeck Mario

DAGKAMPIOEN NIET-STAMBOEK PONY +1.00M : SHAMROCK PRIDE PIGEON - Kelly Soelaert

 

 
 
Memorial Rudy Landuyt info@staltervake.be