HOME SPONSORS UITSLAGEN FOTO'S INSCHRIJVING
 

Memorial Rudy Landuyt 2013

UITSLAG MEMORIAL RUDY LANDUYT 2013


JURY :  DANIELLE WALLER - DELAMI STUD

 

VOORMIDDAG

 

Jaarlingen sectie A : YSSELVLIEDTS HEYDAYS MEMORY - H.&Y ZOET

2-Jarigen Sectie A :  BOLDERSHOF KATO - De Croock Alex

3-Jarigen Sectie A :  DRIESJESHOEVE PICALO - Daelemans Carine

 

Jaarlingen sectie B : SAMORENS MARY ANNE - Vervaeck Mario

2-Jarigen sectie B : KORTEHOEVE'S LINCEY - Vandervannet Nico

3-Jarigen sectie B : -

 

Jaarlingen sectie C : -

2- Jarigen sectie C : -

3- Jarigen sectie C : -

 

Jaarlingen sectie D : -

2-Jarigen sectie D : -

3-jarigen sectie D : -

 

Jaarlingen sectie part-bred : -

2-jarigen sectie part-bred : -

3-Jarigen sectie part-bred : -

 

ALGEMEEN JEUGDKAMPIOENSCHAP

KAMPIOEN : DRIESJESHOEVE PICALO - Daelemans Carine

RESERVE KAMPIOEN : SAMORENS MARY ANNE - Vervaeck Mario

 

Leading Rein : JORIS - Notteboom Rianne

Bereden klasse sectie C/D : RYTHOF'S DARWIN - Dion De Bruyn

First Ridden : PRINS ALEX - Jill Bogers

Bereden klasse -1.37m : GLYNCOCH PETER PAN - Shana Van Duynslager

Aangespannen klasse enkelspan : GLEBEDALE SAMBURO - A. De Geus

Bereden +1.37m : FELICIA - JILL BOGERS

Aangespannen klasse meerspannen : MAESMYNACH REQUEST/AADELHEIDE'S BRIGHT MOON - Notteboom Tom

 

KAMPIOENSCHAP GEBRUIKSKLASSEN

KAMPIOEN : GLEBEDALE SAMBURO - A.DE GEUS

RESERVE KAMPIOENFELICIA - Jill Bogers


NAMIDDAG


4-Jaar en oudere merries sectie A : VOERMANSHOF MY FIRST LADY - Aerts Marc

Veulens sectie A : DRIESJESHOEVE NAEMA - Daelemans Carine

Hengsten sectie A : RIVALDO - A. De Geus

 

SECTIE KAMPIOENSCHAP SECTIE A

KAMPIOEN : RIVALDO - A. De Geus

RESERVE KAMPIOEN : VOERMANSHOF MY FIRST LADY - Aerts Marc

 

4-Jaar en oudere merries sectie B : PENNWOOD TAMMY - Dierick Karel

Veulens sectie B : TERBOGAERT FAICO - De Craene Patrick

Hengsten sectie B : -

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE B

KAMPIOEN : SAMORENS MARY ANNE  - Vervaeck Mario

RESERVE KAMPIOEN PENNWOOD TAMMY - Dierick Karel

 

4-Jaar en oudere merries sectie C : DRIESJESHOEVE SUMMER PRINCESS - Daelemans Carine

Veulens sectie C :

Hengsten sectie C :

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE C

KAMPIOEN : DRIESJESHOEVE SUMMER PRINCESS

RESERVE KAMPIOEN :

 

4-Jaar en oudere merries sectie D : RING DELIGHT - Van Kerschaever Kurt

Veulens sectie D : -

Hengsten sectie D : GWERIAGO BRENIN - Cuppers Diederik

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE D

KAMPIOEN : RING DELIGHT - Van Kerschaever Kurt

RESERVE KAMPIOEN : GWERIAGO BRENIN - Cuypers Diederik

 

4-Jaar en oudere merries sectie PB : RIETHEIM'S IRIS - C.De Bruyn - Tieleman

Veulens sectie PB : -

Hengsten sectie PB : -

 

 

SECTIEKAMPIOENSCHAP SECTIE PART-BRED

KAMPIOEN : RIETHEIM'S IRIS - C.De Bruyn - Tieleman

RESERVE KAMPIOEN : -

 

VEULENKAMPIOENSCHAP

KAMPIOEN : DRIESJESHOEVE NAEMA

RESERVE KAMPIOEN : -

 

DAGKAMPIOENSCHAP

DAGKAMPIOEN : DRIESJESHOEVE PICALO - Daelemans Carine

RESERVE DAGKAMPIOEN : RING DELIGHT - Van Kerschaever Kurt

 

BEST YOUNG HANDLER : DION DE BRUYN - NEDERLAND

 

DAGKAMPIOEN NIET-STAMBOEK PONY -1.00 M : BOMPA - LESTIENNE NELE

DAGKAMPIOEN NIET-STAMBOEK PONY +1.00M : KRISTAL - HEBBRECHT DANNY

 
 
Memorial Rudy Landuyt info@staltervake.be